Olympia Desktop calculator LCD-3112

Бренд: Olympia
Краток опис: Olympia Desktop calculator LCD-3112, Black acrylic housing, Memo
Достапност:
Шифра: 10290
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 297

Редовна цена:

440 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

409 Ден.