Olympia Paper shredder PS 33 T black

Бренд: Olympia
Краток опис: Olympia Paper shredder PS 33 T black, Strip cut, 5 sheets A4, s
Достапност:
Шифра: 10275
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 468

Редовна цена:

1,199 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,099 Ден.