Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 3.5" 4TB External Western Digital My Cloud Home NAS Server,
Достапност:
Шифра: 90092
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 433

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDD 3.5" 4TB External Western Digital My Cloud Home NAS Server, LAN, USB, White, WDBVXC0040HWT-EESN
Можеби ќе Ве интересира