Бренд: Asus
Краток опис: ASUS Desktop PC CM6730, Intel G2020 2.90GHz, Memory 4GB, ODD 24x
Достапност:
Шифра: 81328
Гаранција (дена): 690
Прегледи: 2161

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS Desktop PC CM6730, Intel G2020 2.90GHz, Memory 4GB, ODD 24x DVD RW (Non/LS), HDD 500GB 3.5", 2 x DIMM, Expansion Slots:1 x PCI, 2 x PCI-e x 1, 1 x PCI-e x 16, 4 x SATA 3Gb/s, 2 x SATA 6Gb/s, Up to 4TB SATA 6Gb/s Hard Drive (7200RPM), Optical Drive: Tray-in Supermulti DVD RW 16X /24X, Blu-Ray Disc Combo, LAN:10/100/1000 Mbps, High Definition 8 Channel Audio, Front I/O: 1 x 6 -in-1 Card Reader, 1 x Headphone, 1 x Microphone, 2 x USB 2.0, Back I/O Ports: 2 x USB 3.0, 4 x USB 2.0, 1 x PS/2(Keyboard/Mouse), 1 x HDMI-Out, 1 x VGA(D-Sub)-Out, 1 x RJ45 LAN, 1 x 8 Channel Audio, 1 x S/PDIF out(Audio jack) Power Supply:350 W Peak,
Напреден Филтер
Бренд Asus
Тип Брендирани конфигурации
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019