Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG VS60M6010KG/GE, Рачна вертикална правосмукалка и безжичн
Достапност:
Шифра: 72840
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 172

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG VS60M6010KG/GE, Рачна вертикална правосмукалка и безжична правосмукалка на батерии, Сива боја, 2 во 1 систем, 18V, 120W моќност, циклон технологија, 250мл зафатнина на садот за прашина што се мие, 83db, целосна електронска регулација, до 40 минути автономна работа, полнива Li-ion батерија за 5 часа
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019