Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG RB37J5005SA/EK, Комбиниран фрижидер со долна комора, Gra
Достапност:
Шифра: 72801
Гаранција (дена): 1800
Прегледи: 300

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG RB37J5005SA/EK, Комбиниран фрижидер со долна комора, Graphite INOX, Дигитален интерен Дисплеј, NO FROST без влага во фрижидерот и без мраз во замрзнувачот, MULTI FLOW технологија- струење на ладен воздух од повеке извори, POWER FREEZE опција за брзо замрзнување,полица на извлекување, дисплеј, ЛЕД осветлување, дигитал инвертер мотор со 10 години гаранција, Fresh Zone зона за чување свежо овошје, Нето запремнина 367L (269L + 98L), Потрошувачка на енергија годишно:314kWh, Бучност 38дб, енергетска класа А++, ВxШxД 2010x600x668
Можеби ќе Ве интересира