Бренд: MIDEA
Краток опис: MIDEA MFG90-S1411/C22EP-EU(A3), Машина за перење алишта со ИНВЕР
Достапност:
Шифра: 72794
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 277

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
MIDEA MFG90-S1411/C22EP-EU(A3), Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР МОТОР, Црна хромирана врата со заштитно стакло, XXL голема врата, ЛЕД Дисплеј, Капацитет 9кг, 1400 вртежи, 16 програми, бебе и спорт програма, Тајмер за одложено перење, Заклучување од деца, Бучност 54/77dB, 196 kWh годишна потрошувачка на ел. енергија, A+++ енергетска класа, Димензии 59.5x56.5x85 цм
Напреден Филтер
Тип Машини со предно полнење
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019