Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL FT CM10 8B, Кондензациска машина за сушење алишта, бел
Достапност:
Шифра: 72759
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL FT CM10 8B, Кондензациска машина за сушење алишта, бела, 8кг, Fresh care + задржување на свежината на алиштата и до неколку часа после завршетокот на сушење, 15 програми, ЛЕД Дисплеј, тајмер, Бучност 65dB, Димензии 86x59.5x64.9 цм, Б енергетска класа
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sadas
  • sasdsadsda
  • sadasd
  • sda
  • SDA