Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL W5 811E W, Комбиниран фрижидер со долна комора, бел, 6
Достапност:
Шифра: 72715
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 1

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL W5 811E W, Комбиниран фрижидер со долна комора, бел, 6th sense control технологија, DIRECT COOLING - LESS FROST, Тотал нето капацитет 339л - 228л фрижидерски дел/111л замрзнувачки дел, CLEVER IN дисплеј внатрешен, Multiflow, антибактериски филтер Microban, контрола на влажноста, Fresh Box 0 степени за деликатна храна, 4 стаклени полици во дел за ладење, 3 фиоки во замрзнувачот, ЛЕД осветлување, Бучност 39db, А+ енергетска класа, Димензии 189x59.5x66.3 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • tel
  • Gaming Flaer Vol 2 2019