Brand: MIDEA
Model: MIDEA MDS70-C01, Кондензациска машина за сушење алишта, ЛЦД Дисп
Stock:
Product Code: 72654
Warranty (days): 1830
Viewed: 622

Qty

Icon Ask about this product
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
MIDEA MDS70-C01, Кондензациска машина за сушење алишта, ЛЦД Дисплеј, Капцитет 7кг, 12 програми, внатрешно осветлување, Тајмер за одложено сушење, Систем против гужвање, Заклучување од деца, Бучност 69dB, 504 kWh годишна потрошувачка на ел. енергија, Б енергетска класа, Димензии 59.5x61.5x84.5 цм
Related Products