Бренд: MIDEA
Краток опис: MIDEA MDS70-C01, Кондензациска машина за сушење алишта, ЛЦД Дисп
Достапност:
Шифра: 72654
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 631

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
MIDEA MDS70-C01, Кондензациска машина за сушење алишта, ЛЦД Дисплеј, Капцитет 7кг, 12 програми, внатрешно осветлување, Тајмер за одложено сушење, Систем против гужвање, Заклучување од деца, Бучност 69dB, 504 kWh годишна потрошувачка на ел. енергија, Б енергетска класа, Димензии 59.5x61.5x84.5 цм
Можеби ќе Ве интересира