Brand: MIDEA
Model: MIDEA FG70-S12W, Машина за перење алишта, бела, XXL голема врата
Stock:
Product Code: 72649
Warranty (days): 1830
Viewed: 642

Qty

Icon Ask about this product
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
MIDEA FG70-S12W, Машина за перење алишта, бела, XXL голема врата, ЛЕД Дисплеј, Капацитет 7кг, 1200 вртежи, 16 програми, бебе и спорт програма, Тајмер за одложено перење, Заклучување од деца, Бучност 59/76dB, 175 kWh годишна потрошувачка на ел. енергија, A+++ енергетска класа, Димензии 59.5x49.5x85 цм
Related Products