Brand: INDESIT
Model: INDESIT EDPE G45 A1 ECO, Кондензациска сушара со ТОПЛОТНА ПУМПА,
Stock:
Product Code: 72617
Warranty (days): 1830
Viewed: 842

Qty

Icon Ask about this product
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT EDPE G45 A1 ECO, Кондензациска сушара со ТОПЛОТНА ПУМПА, ИНВЕРТЕР МОТОР, Бела, 8кг, LCD Дисплеj, 4 нивоа на сушење, 16 програми, My time, Индикатори за сушење, звучен сигнал за крај на програма, Индикатор за празнење на садот за вода, Бучност 69дб, А+ енергетска класа, Димензии: 85x59.5x61 цм
Related Products