Бренд: SONY
Краток опис: SONY KD55XG8096BAEP, 55" (140cm) Android 4K HDR UltraHD LED TV,
Достапност:
Шифра: 72543
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY KD55XG8096BAEP, 55" (140cm) Android 4K HDR UltraHD LED TV, Resolution 3840x2160, Motionflow XR 400 Hz, HDR10 , TRILUMINOS, 4X-Reality PRO, Built in WiFi, Bluetooth, Google Assistant, Screen mirroring, Youtube, Clear resolution enhancer, ClearAudio+ , Clear Phase, S-Force Front Surround, 2x10W speakers, USB HDD recording, Tuner DVB-T/T2/S/S2/C + analog, 4x HDMI 2.0, 3x USB 2.0, 1x analog audio out, 1x Ethernet R45, 1x AV Composite In, 1x Optical Audio Out, 1x 3,5 mm Audio Out, Vesa Support
Напреден Филтер
Оперативен систем Андроид
SMART Да
Wifi Да
Дијагонала 55'' (140cm)
Резолуција 4K UHD
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sadas
  • sasdsadsda
  • sadasd
  • sda
  • SDA