Бренд: ST
Краток опис: ST 1750SS Superior Technology, Мини електричен шпорет, сребрен,
Достапност:
Шифра: 72527
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 2882

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST 1750SS Superior Technology, Мини електричен шпорет, сребрен, 36 литри рерна, 2 електрични рингли 1000W (145mm) + 1500W (180mm), Регулација на јачината на ринглите на 3 температурни нивоа, тајмер, термостат, горен и долен греач во рерната 650W + 650W, вклучена тава
Можеби ќе Ве интересира