Brand: Gorenje
Model: Gorenje MO 20 E2W, Микробранова печка Essential линија, Бела бој
Stock:
Product Code: 72460
Warranty (days): 720
Viewed: 246

Qty

Icon Ask about this product
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje MO 20 E2W, Микробранова печка Essential линија, Бела боја, Mоќност 800W, Волумен: 20 Литри, 1 Инфра греач, Механичко управување, Ротирачка стаклена чинија, Димензии (Ш x В x Д): 451x257x343 mm
Related Products