Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje IT 321 BCSC, Индукциска стаклокерамичка плоча, Црна боја
Достапност:
Шифра: 72452
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 279

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje IT 321 BCSC, Индукциска стаклокерамичка плоча, Црна боја, Сензорско управување на допир, Закосен раб од предната страна, Тајмер + Тајмер за варење јајца, Power boost функција, Stop&Go (Пауза) - За максимално сигурно готвење, Сигнализација на преостаната топлина, Можност за заклучување, Заштита од деца, SmartControl, Персонализирани нагодувања, Функција за враќања на нагодувањата (Recall), Автоматска контрола на температурата за заштита од претекување, 2 индукциски зони за готвење напред: Круг 16 cm, 1.4/1.85 kW, назад: Круг 21 cm, 2.3/3 kW, Приклучна моќ: 3.680 W, Димензии (Ш x В x Д): 300 x 54 x 520cm (30cm)
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019