Бренд: Krups
Краток опис: Krups XP320830, Апарат за Еспресо, Боја Црна, Моќност 1050W, Пр
Достапност:
Шифра: 72442
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1054

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Krups XP320830, Апарат за Еспресо, Боја Црна, Моќност 1050W, Притисок 15 bar, подвижен резервоар за вода 1.5л, приготвување на еспресо, автоматско исклучување
Можеби ќе Ве интересира