Бренд: ST
Краток опис: ST SUPERIOR BOARD SORENTO, Superior Technology, Даска за пеглање
Достапност:
Шифра: 72349
Прегледи: 460

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST SUPERIOR BOARD SORENTO, Superior Technology, Даска за пеглање, моноблок, со Т ногарки, 120x42 цм површина, прилагодлива висина од 80 до 100цм во 7 степени
Можеби ќе Ве интересира