Бренд: MIDEA
Краток опис: MIDEA HD-346RN, Комбиниран фрижидер со долна комора, бела боја,
Достапност:
Шифра: 72338
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
MIDEA HD-346RN, Комбиниран фрижидер со долна комора, бела боја, Direct cooling, Тотален акапцитет 260л (190л разладен дел и 70л замрзнувачки дел), Механичка контрола на температурата, посебен дел за зеленчук и овошје, полици од транспарентно стакло, A+ енергетска класа, Димензии 180x55x58 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Gaming
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela