Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal FV3962E0, Пегла на пареа, Боја Бело црвена,2400W, регулира
Достапност:
Шифра: 72306
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 683

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal FV3962E0, Пегла на пареа, Боја Бело црвена,2400W, регулирачка пареа 35г/мин, ударна пареа 140г/мин, Anti-Calc, Anti-Drip, Плоча Durilium Airglide, функција за самочистење, вертикална пареа, Еко функција, удобна рачка, 270мл резервоар за вода

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира