Бренд: Ariston
Краток опис: ARISTON ANDRIS LUX 6 OR EU, МОДЕРЕН ДИЗАЈН од Умберто Палермо, В
Достапност:
Шифра: 72283
Гаранција (дена): 1080
Прегледи: 882

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ARISTON ANDRIS LUX 6 OR EU, МОДЕРЕН ДИЗАЈН од Умберто Палермо, Високомонтажен Бојлер за во кујна 6 литри, MADE IN ITALY, Нов бакарен греач од 1.5KW, Хидрауличен сигурносен вентил до 8 бари, Надворешен Термостат за одбирање температура, Нов држач за греачот со 4 отвори, Максимална температура 75 степени, Загревање за 14 минути до 45 степени, бело сива боја, Димензии ВxШxД 31.5х31.5х25 цм, Тежина 5.9кг, IPX1 ниво на заштита
Можеби ќе Ве интересира