Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje SM701 GCW Тостер, Боја: Бела, Приклучна моќ: 700 W, Мате
Достапност:
Шифра: 72279
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1042

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje SM701 GCW Тостер, Боја: Бела, Приклучна моќ: 700 W, Материјал на плочата: Алуминиум, Сигурносно затварање, Едноставно печење, Сигурносно затварање, Индикатор за температура, Ладни рачки, Работна позиција: Затворена положба, Рачка за носење, Ширина на зоната за печење: 20 cm, Височина на зоната за печење: 10 cm,
Можеби ќе Ве интересира