Бренд: MIDEA
Краток опис: Midea HD-273FN, Фрижидер со горна комора, бела боја, Direct cool
Достапност:
Шифра: 72255
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 638
Редовна Цена: 11,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

10,499 Ден.
24x КЛУБ РАТА 11,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Midea HD-273FN, Фрижидер со горна комора, бела боја, Direct cooling, дел за одржување 187л, замрзнувачки дел 40л, стаклени полици, А+ енергетска класа, Димензии 144x55 цм

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира