Бренд: Philips
Краток опис: Philips GC4552/00, Пегла на пареа, Боја Бело Сива, 2400W, регули
Достапност:
Шифра: 72247
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 337

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips GC4552/00, Пегла на пареа, Боја Бело Сива, 2400W, регулирачка пареа 45г/мин, ударна пареа 210г/мин, Anti-Calc, Anti-Drip, Spray, SteamGlide Plus нелеплива плоча, функција за самочистење, вертикална пареа, Еко функција, удобна рачка, ECO setting: 20% energy reduction, 300мл резервоар за вода, должина на кабел 2м
Можеби ќе Ве интересира