Бренд: ST
Краток опис: ST BHV-6457H, Superior technology, Вградна стаклокерамичка плотн
Достапност:
Шифра: 72240
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 618

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST BHV-6457H, Superior technology, Вградна стаклокерамичка плотна, 60цм, 4 грејни зони од кои 2 дупли зони, Сензорски команди на допир, Уникатно Одбирање на јачина од 1 до 9 со директни контроли на допир за секое ниво од 1 до 9 (без+/-), тајмер

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира