Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi DEX 16, TASCIUGO ARIADRY MULTI, Одвлажнувач на воздух
Достапност:
Шифра: 72223
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 217

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
De Longhi DEX 16, TASCIUGO ARIADRY MULTI, Одвлажнувач на воздух Дехумидифиер, Капацитет 16л на 24 часа, Прилагодување на степен на одвлажнување, Транспарентен резервоар од 2.1л, Функција за сушење алишта, Филтер протв прашина кој се пере, Ултра тивок со 39дб бучност, Електронска заштита од замрзнување, Вклучено црево за континуирано одвлажнување, Интегрирана рачка, за соби до 75м2
Напреден Филтер
Бренд DE LONGHI

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира