Бренд: Philips
Краток опис: Philips HR3705/00, Рачен миксер, Боја Бела, 300W, 3 брзини и Ту
Достапност:
Шифра: 72219
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 433

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips HR3705/00, Рачен миксер, Боја Бела, 300W, 3 брзини и Турбо, 2 типа маталки
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019