ST CHG-2000BE, Superior Technology, Панелен конвектор СТАКЛЕН со држачи за на под и за на ѕид, Црна боја, ЛЦД Дисплеј со екран на допир, 2 степени на работа (1 kW/2 kW), Алуминиумски греач во X форма, Безбедносен термостат, Димензии: 91x17x54 цм

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ST CHG-2000BE

  • Бренд: ST
  • Краток опис: ST CHG-2000BE, Superior Technology, Панелен конвектор СТАКЛЕН со
  • Шифра: 72218
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 3,499 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 2,499 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 3,499 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

MINICEN Правосмукалка за пепел

MINICEN Правосмукалка за пепел

MINICEN Правосмукалка за пепел, 800 W, 10 литри, MADE IN ITALY..

Редовна Цена 2,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,499 Ден.

ST HYDRO KAMIN 15

ST HYDRO KAMIN 15

ST HYDRO KAMIN 15, Superior technology, Камин на пелети за централно греење, Црн со црвен страничен ..

Редовна Цена 71,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

65,999 Ден.

ST FP-202K

ST FP-202K

ST FP-202K, Superior Technology, Електричен камин со ногарки, Моќност 2000W, Два мода на работа 1000..

Редовна Цена 2,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,799 Ден.

Beurer GERMANY Резервни филтри

Beurer GERMANY Резервни филтри

Beurer GERMANY Резервни филтри за Одвлажнувач на воздух Dehumidifier LE70..

Редовна Цена 399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

349 Ден.

ST GAC-12INV

ST GAC-12INV

ST GAC-12INV, Superior Technology, 12000 BTU ИНВЕРТЕР Климатизер, Ладење 3.20KW и Греење 3.40KW, Скр..

Редовна Цена 21,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

17,999 Ден.

Atlantic F117 design 1.500W

Atlantic F117 design 1.500W

Atlantic F117 design 1.500W, Панелна греалка Конвектор со електронски термостат, Димензии (Ш x В): 6..

4,499 Ден.

ROWENTA CO3035F1

ROWENTA CO3035F1

ROWENTA CO3035F1, Панелна греалка VECTISSIMO II, Црна боја, Моќност 2400W, Термостат, 2 степени на г..

Редовна Цена 5,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,769 Ден.

Atlantic F17 design 2.000W

Atlantic F17 design 2.000W

Atlantic F17 design 2.000W, Панелна греалка Конвектор со механички термостат, Димензии (Ш x В): 754 ..

5,499 Ден.

NITEC М01

NITEC М01

NITEC М01, Мирис за клима уреди, Perfume..

Редовна Цена 79 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

69 Ден.

Haier Tundra AS18TD2HRA/1U18EE

Haier Tundra AS18TD2HRA/1U18EE

Haier Tundra AS18TD2HRA/1U18EE8ERA SMART WIFI READY, ИНВЕРТЕР Клима уред со Ефективен режим за затоп..

Редовна Цена 37,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

34,999 Ден.

WHIRLPOOL SPIW 312L

WHIRLPOOL SPIW 312L

WHIRLPOOL SPIW 312L, Инвертер клима уред со 6th sense технологија, 12.000BTU, Моќност 3,5KW на ладењ..

Редовна Цена 27,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

24,999 Ден.

Прав ќунец

Прав ќунец

Прав ќунец,боја Бела емајлирана, должина 0.5м, Дијаметар: f120mm..

Редовна Цена 199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

199 Ден.

Smederevac MBS Happy

Smederevac MBS Happy

Smederevac MBS Happy, печка на цврсто гориво, Боја Кремова, Моќност од 6KW, загревње на површина до ..

Редовна Цена 8,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

8,499 Ден.

ST TAC-12INV

ST TAC-12INV

ST TAC-12INV, Superior Technology, 12000 BTU ИНВЕРТЕР Климатизер, Ладење 3.50KW и Греење 3.65KW, Скр..

Редовна Цена 21,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

18,499 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Електрични греалки, Панелен конвектор