Бренд: MIDEA
Краток опис: Midea MA-18N1D0-I / MA-18N1D0-O, BLANC FullDC ИНВЕРТЕР Клима уре
Достапност:
Шифра: 72201
Гаранција (дена): 1800
Прегледи: 2915

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Midea MA-18N1D0-I / MA-18N1D0-O, BLANC FullDC ИНВЕРТЕР Клима уред, 18000BTU, 5300W на ладење, 5600W на греење, Скриен Дисплеј, R410 Гас, Греење до минус 15 степени, SEER (Ладење) 6.6, SCOP (Греење просек) 4.0, SCOP (Греење warm) 5.1, Авто рестарт функција, Тајмер, Меморија на позицијата на отворот за дување, Смарт дијагностика + детекција на течење гас, Функција за одвлажнување, Хотел мени опција, A++ на ладење, А+ на греење, Идеална за простории до 45м2, Бучност на внатрешна единица 58 дб, Бучност на надворешна единица 65дб, Проток на воздух внатрешна единица 860/690/560, Тежина внатрешна единица 7.9 кг, Тежина надворешна единица 22.7 кг, Димензии внатрешна единица 302x985x223 мм, Димензии надоврешна единица 550x800x333 мм
Напреден Филтер
Бренд MIDEA