Дознајте први за сите новости!

Philips GC4537/70
Philips GC4537/70

Philips GC4537/70


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 3,799 Ден.
48 Рати Без Камата 80 Ден.
Бренд: Philips
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 72187
Лагер:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Philips GC4537/70, Пегла на пареа, Боја Зелена, 2400W, регулирачка пареа 45г/мин, ударна пареа 200г/мин, Anti-Calc, Anti-Drip, Spray, SteamGlide нелеплива плоча, функција за самочистење, вертикална пареа, Еко функција, удобна рачка, ECO setting: 20% energy reduction, 300мл резервоар за вода, должина на кабел 2м
Платежни картички