Philips GC4537/70, Пегла на пареа, Боја Зелена, 2400W, регулирачка пареа 45г/мин, ударна пареа 200г/мин, Anti-Calc, Anti-Drip, Spray, SteamGlide нелеплива плоча, функција за самочистење, вертикална пареа, Еко функција, удобна рачка, ECO setting: 20% energy reduction, 300мл резервоар за вода, должина на кабел 2м

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Philips GC4537/70

  • Бренд: Philips
  • Краток опис: Philips GC4537/70, Пегла на пареа, Боја Зелена, 2400W, регулирач
  • Шифра: 72187
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 3,799 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 3,039 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 3,799 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Philips HR1922/20

Philips HR1922/20

Philips HR1922/20, Соковник, Боја Сива, 1200W, до 50% повеќе влакна (густина), FiberBoost технологиј..

Редовна Цена 14,990 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

14,990 Ден.

Philips MG5720/15

Philips MG5720/15

Philips MG5720/15, Тример за брада и коса, Боја Црна, Мултистајлер 9 во 1, DualCut технологија со дв..

Редовна Цена 3,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,499 Ден.

Gorenje SIH 2200 BC

Gorenje SIH 2200 BC

Gorenje SIH 2200 BC, Пегла на Пареа, Сино-Бела боја, јачина:2200 W, Индикатор на работа: Индикатор ..

Редовна Цена 1,949 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,790 Ден.

Tefal BC5120V0

Tefal BC5120V0

Tefal BC5120V0, Кујнска вага, Optiss Delicious PIE, Капацитет до 5 кг, стаклена побршина, Мерење на ..

Редовна Цена 1,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,499 Ден.

AQUAPHOR Резервен филтер EFG 6

AQUAPHOR Резервен филтер EFG 6

AQUAPHOR Резервен филтер EFG 63/250-5 mkm, Предфилтер за употреба со SOLO, Morion, Диспанзери за вод..

Редовна Цена 239 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

239 Ден.

Gorenje HD 122 P

Gorenje HD 122 P

Gorenje HD 122 P, Фен за коса, Боја: Розева, TRAVEL EDITION, 1200 W, Модел на преклоп, Регулација на..

Редовна Цена 899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

790 Ден.

AQUAPHOR TRIUMPH Бокал за филт

AQUAPHOR TRIUMPH Бокал за филт

AQUAPHOR TRIUMPH Бокал за филтрирање вода, Достапен во сина, црвена и црна боја, 2.8л капацитет на б..

Редовна Цена 699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

599 Ден.

Rowenta RO522121

Rowenta RO522121

Rowenta RO522121, Правосмукалка, Боја Црвена, Моќност 1800W, Регулација на моторот, Бучност 84db, Ха..

Редовна Цена 5,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,299 Ден.

Rowenta TN3400F0

Rowenta TN3400F0

Rowenta TN3400F0, Машинка за шишање, Боја црна, Безжична, Употреба под вода, Нож Титаниум, Употреба ..

Редовна Цена 2,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,799 Ден.

ST SI-2700SPK ProSteam

ST SI-2700SPK ProSteam

ST SI-2700SPK ProSteam, Superior Technology, Пегла на пареа, Розева боја, Керамичка површина, 2700W ..

Редовна Цена 1,099 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,099 Ден.

Philips HD8917/09

Philips HD8917/09

Philips HD8917/09, Кафемат, Инокс, Saeco Incanto Super-automatic espresso machine, 1850W, Integrated..

Редовна Цена 52,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

52,999 Ден.

Beurer GERMANY MG 16 Green

Beurer GERMANY MG 16 Green

Beurer GERMANY MG 16 Green, Мини рачен масажер, зелена боја, принцип на вибрации со 3 вибрирачки гла..

Редовна Цена 699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

699 Ден.

Xavax 110054 VCB PA 02

Xavax 110054 VCB PA 02

Xavax 110054 VCB PA 02, Кеси за правосмукалка од бендот Panasonic, 5 парчиња, 1 универзален филтер..

Редовна Цена 329 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

329 Ден.

Gorenje BW330BY

Gorenje BW330BY

Gorenje BW330BY, Baby Collection Грејач за храна и шишиња, Бела боја, Моќност на грејачот: 330 W, То..

Редовна Цена 1,590 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,590 Ден.

Тагови: Мали Апарати, Апарати за домаќинство, Пегли