Бренд: SHARP
Краток опис: SHARP FZA61MFR, Замеснки филтер за овлажнување, за модели KC-D60
Достапност:
Шифра: 72166
Прегледи: 317

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SHARP FZA61MFR, Замеснки филтер за овлажнување, за модели KC-D60EUW, KC-D50EUW, KC-D40EUB, KC-D40EUW,KC-A60EUW, KC-A50EUW, KC-A40EUW, трајност 10 години
Напреден Филтер
Бренд Sharp
Можеби ќе Ве интересира