SHARP FZF30HFЕ, Заменски ХЕПА филтер за модел FP-F30EUH, трајнот 2 години

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

SHARP FZF30HFЕ

  • Бренд: SHARP
  • Краток опис: SHARP FZF30HFЕ, Заменски ХЕПА филтер за модел FP-F30EUH, трајно
  • Шифра: 72163
    Лагер:
  • Редовна Цена: 3,499 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 2,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 3,499 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Skladova Tehnika LUX

Skladova Tehnika LUX

Skladova Tehnika LUX, камин на цврсто гориво со челична плотна, Боја Сива/Црна, Камин кој може да ко..

Редовна Цена 13,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

9,999 Ден.

Kрив ќунец за пелети

Kрив ќунец за пелети

Kрив ќунец за пелети, 90 степени, Дијаметар: f80mm..

Редовна Цена 299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

279 Ден.

SHARP FUY30EUW

SHARP FUY30EUW

SHARP FUY30EUW, Прочистувач за воздух со PlasmCluster Ion технологија, Бело/сива боја, го чисти возд..

Редовна Цена 9,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,999 Ден.

Haier SMART WIFI-Module KZW-W0

Haier SMART WIFI-Module KZW-W0

Haier SMART WIFI-Module KZW-W002, Compatible with Arctic Series and FlexFit Series (VHB version) wal..

1,999 Ден.

ST HYDRO KAMIN 20

ST HYDRO KAMIN 20

ST HYDRO KAMIN 20, Superior technology, Камин на пелети за централно греење, Црн со бел страничен па..

Редовна Цена 72,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

66,999 Ден.

De Longhi HCM2030

De Longhi HCM2030

De Longhi HCM2030, Портабл Конвектор со ногарки и можност за монтажа на ѕид, Моќност 2000W, 3 нивоа ..

Редовна Цена 2,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,499 Ден.

SAPIR SP-1972-H1

SAPIR SP-1972-H1

SAPIR SP-1972-H1, Кварцна греалка, бела боја, 3 греачи, 1200W/800W/400W, безбедносно исклучување, се..

Редовна Цена 799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

699 Ден.

Alfa 70 Favorit

Alfa 70 Favorit

Alfa 70 Favorit, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Лев, Боја Бела, Моќност од 7KW, Термостат, з..

Редовна Цена 26,800 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

24,500 Ден.

SHARP FZY30SFE

SHARP FZY30SFE

SHARP FZY30SFE, Заменски (ХЕПА + филтер за миризби), за модели FUY30EUW, KC930EUW, трајност 2 години..

Редовна Цена 3,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,999 Ден.

PANASONIC CS-UE12RKE

PANASONIC CS-UE12RKE

PANASONIC CS-UE12RKE, ИНВЕРТЕР Климатизер MADE IN MALAYSIA - 100% PANASONIC, 5 години гаранција на к..

Редовна Цена 36,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

32,499 Ден.

Plamen Dora 8 N

Plamen Dora 8 N

Plamen Dora 8 N, печка на цврсто гориво, Боја Црна, Моќност од 6KW максимална 8KW, загревње на површ..

Редовна Цена 14,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,799 Ден.

Skladova Tehnika NORMA FTB

Skladova Tehnika NORMA FTB

Skladova Tehnika NORMA FTB, камин на цврсто гориво со челична плотна со вградена фурна, со ПАРНО, Бо..

Редовна Цена 21,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

20,999 Ден.

Atlantic F17 design

Atlantic F17 design

Atlantic F17 design, 3.000W + Метални држачи со тркалца, Панелна греалка Конвектор со механички терм..

Редовна Цена 5,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,999 Ден.

Plamen Dora 10 N

Plamen Dora 10 N

Plamen Dora 10 N, печка на цврсто гориво, Боја Црна, Моќност од 7KW максимална 9KW, загревње на повр..

Редовна Цена 16,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

13,999 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Прочистувачи на воздух