Бренд: SHARP
Краток опис: SHARP FZF30HFЕ, Заменски ХЕПА филтер за модел FP-F30EUH, трајно
Достапност:
Шифра: 72163
Прегледи: 18
Редовна Цена: 3,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,999 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 3,499 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SHARP FZF30HFЕ, Заменски ХЕПА филтер за модел FP-F30EUH, трајнот 2 години
Напреден Филтер
Бренд Sharp

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.