SHARP KCD60EUW, Интелигентен Прочистувач за воздух на концентрација на прав и мерење миризби + ОВЛАЖНУВАЧ со PlasmCluster Ion технологија, Бело/сива боја, го чисти воздухот од ПМ2 И ПМ10 честички фунги, бактерии, вируси, полен и прав, ЛЦД дисплеј, Индикатор за чистење и замена на филтри, Индикатор за загаденост на воздух и ниво на вода, Целосно сензорски начина на работа со вградени сензори за прав, миризиби, температура и влажност, Погоден за соби до 48м2, Петослоен заштитен систем кој содржи ХЕПА филтер + пред филтер + филтер за вода + филтер за миризиби + Plasmcluster Ion технологија на емисија на негативни и позитивни јони во воздухот, Ion Shower функција за периоди на многу загаден воздух во просторијата, овлажнување 660мл/ч, Резервоар за вода 3л, Филтрација на водата, Advance auto опција (помага за смог), Полен функција (помага за алергени), 10 години издржливост на ХЕПА филтер, филтер за миризби и филтер за вода, бучност 25дб, проток на воздух макс. 396м3/ч, авто рестарт функција, Auto Louver функција со која отворот за воздух автоматски се отвора кога прочистува автоматски се затвора кога прекинува, максимална потрошувачка 26W, димензии ВxШxД 637x420x242

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

SHARP KCD60EUW

  • Бренд: SHARP
  • Краток опис: SHARP KCD60EUW, Интелигентен Прочистувач за воздух на концентрац
  • Шифра: 72162
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 42,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 32,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 42,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Крив - ребраст ќунец

Крив - ребраст ќунец

Крив - ребраст ќунец, боја Бела емајлирана, Дијаметар: f120mm..

Редовна Цена 199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

199 Ден.

PANASONIC CS-BE35TKE/CU-BE35TK

PANASONIC CS-BE35TKE/CU-BE35TK

PANASONIC CS-BE35TKE/CU-BE35TKE, Модел 2018, ИНВЕРТЕР Климатизер MADE IN MALAYSIA - 100% PANASONIC, ..

Редовна Цена 35,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

32,999 Ден.

Alfa Elita 2

Alfa Elita 2

Alfa Elita 2, печка на цврсто гориво, Боја Крем, Моќност од 6KW, загревње на површина од 75 до 100 м..

Редовна Цена 13,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,300 Ден.

ST C2000C

ST C2000C

ST C2000C, Superior Technology, 2KW, Панелен конвектор со тркалца и држачи за на ѕид, Бела боја, 2 с..

Редовна Цена 2,399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,599 Ден.

Alfa Central 23

Alfa Central 23

Alfa Central 23, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Боја Бела, Приклучок на парно, Моќност од 23..

Редовна Цена 36,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

33,900 Ден.

WHIRLPOOL SPIW 418LL

WHIRLPOOL SPIW 418LL

WHIRLPOOL SPIW 418LL, Инвертер клима уред со 6th sense технологија, 18.000BTU, Моќност 5KW на ладење..

Редовна Цена 39,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

34,999 Ден.

Alfa Term AT 35

Alfa Term AT 35

Alfa Term AT 35, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Десен, Приклучок на парно, Моќност од 32KW, ..

Редовна Цена 67,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

61,750 Ден.

SAMDAN 4003

SAMDAN 4003

SAMDAN 4003, Кварцна греалка, 2200W, 1x кварцен греач 2200W, две нивоа на работа, Не го суши воздухо..

Редовна Цена 1,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,799 Ден.

Skladova Tehnika MODENA

Skladova Tehnika MODENA

Skladova Tehnika MODENA, камин на цврсто гориво со челична плотна, Боја Сива/Црна, Камин кој може да..

Редовна Цена 16,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

13,499 Ден.

Victoria Прав ќунец Црн

Victoria Прав ќунец Црн

Victoria Прав ќунец Црн, 0.25м, 150, dumper..

Редовна Цена 449 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

399 Ден.

ST FP-202K

ST FP-202K

ST FP-202K, Superior Technology, Електричен камин со ногарки, Моќност 2000W, Два мода на работа 1000..

Редовна Цена 2,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,799 Ден.

Plamen Barun Insert

Plamen Barun Insert

Plamen Barun Insert, Вграден камин на цврсто гориво, Боја Сивo Црна, Моќност од 8KW максимална 11KW,..

Редовна Цена 35,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

31,999 Ден.

ARISTON DEOS 16S

ARISTON DEOS 16S

ARISTON DEOS 16S, Одвлажнувач на воздух Dehumidifier, Капацитет 16 литри за 24 часа, ЛЦД Дисплеј кој..

Редовна Цена 12,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

11,499 Ден.

TESY CN 03 200 MIS

TESY CN 03 200 MIS

TESY CN 03 200 MIS, Панелен конвектор, 2KW, Ултра тивок и брзо загревачки, регулационен термостат, б..

3,499 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Прочистувачи на воздух