SHARP KCD40EUW, Интелигентен Прочистувач за воздух фокусиран на концентрација на прав и мерење миризби + ОВЛАЖНУВАЧ со PlasmCluster Ion технологија, Бело/сива боја, го чисти воздухот од ПМ2 и ПМ10 честички, фунги, бактерии, вируси, полен и прав, ЛЦД дисплеј, Индикатор за чистење и замена на филтри, Индикатор за загаденост на воздух и ниво на вода, Погоден за соби до 35м2, Целосно сензорски начина на работа со вградени сензори за прав, температура и влажност, Петослоен заштитен систем кој содржи ХЕПА филтер + пред филтер + филтер за вода + филтер за миризиби + Plasmcluster Ion технологија на емисија на негативни и позитивни јони во воздухот, Ion Shower функција за периоди на многу загаден воздух во просторијата, овлажнување 440мл/ч, Резервоар за вода 2.5л, Филтрација на водата, Advance auto опција (помага за смог), Полен функција (помага за алергени), 10 години издржливост на ХЕПА филтер и филтер за вода, Auto Louver функција со која отворот за воздух автоматски се отвора кога прочистува автоматски се затвора кога прекинува, бучност 26дб, проток на воздух макс. 306м3/ч, авто рестарт функција, 3 брзини на работа, максимална потрошувачка 14W, димензии ВxШxД 615x399x230

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

SHARP KCD40EUW

  • Бренд: SHARP
  • Краток опис: SHARP KCD40EUW, Интелигентен Прочистувач за воздух фокусиран на
  • Шифра: 72161
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 26,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 23,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 26,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

De Longhi UH700M

De Longhi UH700M

De Longhi UH700M, Овлажнувач за воздух, сина боја, 6.1л капацитет на резервоар, 20часа континуирана ..

Редовна Цена 3,449 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,299 Ден.

Alfa печка на пелети LUCA

Alfa печка на пелети LUCA

Alfa печка на пелети LUCA, Црно-Црвена боја, моќност 8,5kw, загревање на површина од 110m3-140m3, 42..

Редовна Цена 48,050 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

43,999 Ден.

Прав ќунец

Прав ќунец

Прав ќунец, боја Кафеава емајлирана, должина 1м, Дијаметар: f120mm..

Редовна Цена 289 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

269 Ден.

NITEC М01

NITEC М01

NITEC М01, Мирис за клима уреди, Perfume..

Редовна Цена 79 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

69 Ден.

ROWENTA SO2330F2

ROWENTA SO2330F2

ROWENTA SO2330F2, Вентилаторска греалка, црна боја, 2400W, два мода на работа 1200/2400W, екстремно ..

Редовна Цена 2,699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,399 Ден.

WHIRLPOOL SPIW 418LL

WHIRLPOOL SPIW 418LL

WHIRLPOOL SPIW 418LL, Инвертер клима уред со 6th sense технологија, 18.000BTU, Моќност 5KW на ладење..

Редовна Цена 39,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

34,999 Ден.

SHARP FZA51HFR

SHARP FZA51HFR

SHARP FZA51HFR, Заменски ХЕПА филтер за модели KC-A51R, KC-A50EU, трајност 10 години..

Редовна Цена 6,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,999 Ден.

ST HYDRO KAMIN 25

ST HYDRO KAMIN 25

ST HYDRO KAMIN 25, Superior technology, Камин на пелети за централно греење, Црно-црвена боја, Моќно..

Редовна Цена 72,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

64,999 Ден.

De Longhi AC75

De Longhi AC75

De Longhi AC75, Прочистувач на воздух Air purifier, Елиминира комплетно ПМ2 и ПМ10 честички, Систем ..

Редовна Цена 6,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,999 Ден.

ST HYDRO KAMIN 25

ST HYDRO KAMIN 25

ST HYDRO KAMIN 25, Superior technology, Камин на пелети за централно греење, Црно-бела боја, Моќност..

Редовна Цена 72,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

64,999 Ден.

De Longhi HVA0220

De Longhi HVA0220

De Longhi HVA0220, Вeртикална Греалка, 2000W, 2 нивоа на греење 1000/2000W, заштита од прегревање, с..

Редовна Цена 1,699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,499 Ден.

Victoria DELUXE F

Victoria DELUXE F

Victoria DELUXE F, камин на цврсто гориво со челична плотна со вградена фурна, Боја Сива/Црна, Камин..

Редовна Цена 15,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

13,999 Ден.

Holzpellets

Holzpellets

Holzpellets, Букови пелети, A1 класа, Вреќичка 15кг, Состав 80% бука, 20% Чам..

Редовна Цена 229 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

199 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Прочистувачи на воздух