Notice: Undefined variable: _REQUEST in /var/www/setec.mk/system/library/request.php on line 26 Atlantic ALTIS ECO BOOST 2 2.0
Atlantic ALTIS ECO BOOST 2 2.000W, ЛУКСУЗНА Панелна греалка Конвектор со електронски термостат, Голем ЛЦД Дисплеј со приказ на температура и избрана програма, Сензор за присуство во собата - ако нема никој ја намалува темепратурата, 5 Интегрирани програми за затоплување ( 1.цело време ниска температура, 2.цело време висока температура, 3.висока температура само од 05ч наутро до 22ч навечер, 4.висока температура од 05 до 08ч наутро па после тоа висока температура од 17 до 22ч навечер, 5.висока температура од 05 до 08ч наутро па после тоа висока температура од 12 до 14ч поручек и потворно висока температура од 17ч до 22ч навечер), Димензии (Ш x В x Д): 835 x 461 x 114 мм, Тежина 7.2 кг

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Atlantic ALTIS ECO BOOST 2 2.0

  • Бренд: Atlantic
  • Краток опис: Atlantic ALTIS ECO BOOST 2 2.000W, ЛУКСУЗНА Панелна греалка Конв
  • Шифра: 72154
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 7,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 6,299 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 7,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Beurer GERMANY LB 44

Beurer GERMANY LB 44

Beurer GERMANY LB 44, Овлажнувач за воздух, бела боја, вклучени анти бигор перничиња, иделаен за соб..

Редовна Цена 3,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,999 Ден.

Philips AC4158/00

Philips AC4158/00

Philips AC4158/00, Анти-вирус филтер за прочистувач и навлажнувач на воздух, за AC4080/10..

Редовна Цена 4,699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,699 Ден.

Smederevac MBS 9 MRS

Smederevac MBS 9 MRS

Smederevac MBS 9 MRS, шпорет на цврсто гориво Термостат, Лев, Никлован, Боја Бела, Моќност од 11KW, ..

Редовна Цена 13,990 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,499 Ден.

ST GAC-24SOO

ST GAC-24SOO

ST GAC-24SOO, Superior Technology, 24000 BTU ON/OFF Климатизер, Ладење 6.15KW и Греење 6.70KW, Скрие..

Редовна Цена 30,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

28,999 Ден.

ST FH-06HE

ST FH-06HE

ST FH-06HE, Superior Technology, Хоризонтална греалка, 2000W, 2 нивоа на греење 1000/2000W, заштита ..

Редовна Цена 849 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

699 Ден.

Beurer GERMANY AROMATIC OIL HA

Beurer GERMANY AROMATIC OIL HA

Beurer GERMANY AROMATIC OIL HARMONY, Made in Germany, Ароматско масло растворило во вода за користењ..

Редовна Цена 499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

499 Ден.

TESY CN 03 300 MIS

TESY CN 03 300 MIS

TESY CN 03 300 MIS, Панелен конвектор, 3.0KW, Ултра тивок и брзо загревачки, регулационен термостат,..

4,599 Ден.

SAMDAN Статив за кварцна греал

SAMDAN Статив за кварцна греал

SAMDAN Статив за кварцна греалка..

Редовна Цена 599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

599 Ден.

Beurer GERMANY LB 37 WHITE

Beurer GERMANY LB 37 WHITE

Beurer GERMANY LB 37 WHITE, Овлажнувач за воздух, бела боја, иделаен за соби до 20м2, отстранлив 2л ..

Редовна Цена 2,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,499 Ден.

SHARP FZD40HFE

SHARP FZD40HFE

SHARP FZD40HFE, Заменски ХЕПА филтер за модели KC-D50EUW, KC-D40EUW, KC-D40EUB, трајност 10 години..

Редовна Цена 6,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,499 Ден.

Atlantic Nico

Atlantic Nico

Atlantic Nico, Луксузна греалка за бања, Вентилаторска, Бела боја, Прилагодлива температура, 1800W, ..

Редовна Цена 4,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,499 Ден.

Holzpellets

Holzpellets

Holzpellets, Букови пелети, A1 класа, Вреќичка 15кг, Состав 80% бука, 20% Чам..

Редовна Цена 229 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

199 Ден.

ST FP-202K

ST FP-202K

ST FP-202K, Superior Technology, Електричен камин со ногарки, Моќност 2000W, Два мода на работа 1000..

Редовна Цена 2,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,799 Ден.

Plamen 850 Glas

Plamen 850 Glas

Plamen 850 Glas, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Десен, Боја Бела, Моќност од 8KW максимална ..

Редовна Цена 26,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

22,399 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Електрични греалки, Панелен конвектор