Бренд: HANSA
Краток опис: HANSA BOEI68481, Вградна фурна, Инокс, Голем ЛЦД Дисплеј, Електр
Достапност:
Шифра: 72139
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HANSA BOEI68481, Вградна фурна, Инокс, Голем ЛЦД Дисплеј, Електронски тајмер, Push Pull копчиња на вовлекување, 8 функции, Грил Турбо Вентилатор, Телескопски водилки, горен и долен греач, 65 литри капацитет, светло во рерната, тројно стакло на вратата, Самочистечка фурна со пареа- аквализа, Вклучени 2 тави за печење, А енергетска класа, Димензии 60x60x57.5 цм
Напреден Филтер
Бренд HANSA
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Gaming
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela