Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal BL233838, Блeндер, Боја Црна, Моќност 600W, 6 ножиња, стак
Достапност:
Шифра: 72137
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal BL233838, Блeндер, Боја Црна, Моќност 600W, 6 ножиња, стаклен сад, капацитет на садот 2л, 5 брзини и пулс, кршење на мраз
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sadas
  • sasdsadsda
  • sadasd
  • sda
  • SDA