SHARP KC930EUW, Интелигентен Прочистувач за воздух фокусиран на мерење миризби + ОВЛАЖНУВАЧ со PlasmCluster Ion технологија, Бело/сива боја, го чисти воздухот од ПМ2 и ПМ10 честички, фунги, бактерии, вируси, полен и прав, ЛЦД дисплеј, Индикатор за чистење и замена на филтри, Индикатор за загаденост на воздух и ниво на вода, Погоден за соби до 35м2, Троен заштитен систем кој содржи ХЕПА филтер + филтер за миризби + Plasmcluster Ion технологија на емисија на негативни и позитивни јони во воздухот, Ion Shower функција за периоди на многу загаден воздух во просторијата, овлажнување 350мл/ч, Резервоар за вода 2.1л, Филтрација на водата, 2 години издржливост на ХЕПА филтер + филтер за миризби, бучност 22дб, проток на воздух макс. 180м3/ч, авто рестарт функција, 3 брзини на работа, максимална потрошувачка 13W, димензии ВxШxД 535x375x205

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

SHARP KC930EUW

  • Бренд: SHARP
  • Краток опис: SHARP KC930EUW, Интелигентен Прочистувач за воздух фокусиран на
  • Шифра: 72106
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 15,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 13,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 15,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

MBS Thermo Pelet печка на пеле

MBS Thermo Pelet печка на пеле

MBS Thermo Pelet печка на пелети за централно греење, моќност 20kw, Крем боја, загревање на површина..

Редовна Цена 87,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

75,999 Ден.

Victoria BORA

Victoria BORA

Victoria BORA, камин на цврсто гориво со челична плотна, Боја Сива/Црна, Камин кој може да користи д..

Редовна Цена 13,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

10,499 Ден.

TESY CN 02 201 MAS

TESY CN 02 201 MAS

TESY CN 02 201 MAS, Панелен конвектор, 2KW, Ултра тивок и брзо загревачки, регулационен термостат, б..

3,799 Ден.

ST SF-40N

ST SF-40N

ST SF-40N, Superior Technology, Вентилатор бело/сива боја со високо подножје, Дијаметар 40цм, 1.3м в..

Редовна Цена 899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

799 Ден.

ST OR-2513TFK

ST OR-2513TFK

ST OR-2513TFK, Superior Technology, Маслен радијатор, Италијански инженеринг, 13 ребра, Турбо вненти..

Редовна Цена 3,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,999 Ден.

De Longhi AC75

De Longhi AC75

De Longhi AC75, Прочистувач на воздух Air purifier, Елиминира комплетно ПМ2 и ПМ10 честички, Систем ..

Редовна Цена 6,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,999 Ден.

PANASONIC CS-BE25TKE/CU-BE25TK

PANASONIC CS-BE25TKE/CU-BE25TK

PANASONIC CS-BE25TKE/CU-BE25TKE, Модел 2018, ИНВЕРТЕР Климатизер MADE IN MALAYSIA - 100% PANASONIC, ..

Редовна Цена 33,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

29,999 Ден.

SAMSUNG AR12KSFPEWQNZE

SAMSUNG AR12KSFPEWQNZE

SAMSUNG AR12KSFPEWQNZE, ИНВЕРТЕР Климатизер, Бела Боја на внатрешната единица, Тивок режим на работа..

Редовна Цена 32,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

28,999 Ден.

Victoria Comfort F

Victoria Comfort F

Victoria Comfort F, камин на цврсто гориво со челична плотна, Боја Сива/Црна, Камин кој може да кори..

Редовна Цена 24,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

19,999 Ден.

Philips AC1214/10

Philips AC1214/10

Philips AC1214/10, Прочистувач на воздух, Aerasense PM2.5 сензор, Идеален за простории до 63 м2, Vit..

Редовна Цена 19,599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

19,599 Ден.

De Longhi AC230 резервен филте

De Longhi AC230 резервен филте

De Longhi AC230 резервен филтер..

Редовна Цена 2,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,799 Ден.

Philips AC3829/10

Philips AC3829/10

Philips AC3829/10, Комбиниран прочистувач и навлажнувач на воздух, Идеален за простории до 80 м2, Vi..

Редовна Цена 39,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

39,999 Ден.

Beurer GERMANY AROMATIC OIL HA

Beurer GERMANY AROMATIC OIL HA

Beurer GERMANY AROMATIC OIL HARMONY, Made in Germany, Ароматско масло растворило во вода за користењ..

Редовна Цена 499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

499 Ден.

ROWENTA SO2330F2

ROWENTA SO2330F2

ROWENTA SO2330F2, Вентилаторска греалка, црна боја, 2400W, два мода на работа 1200/2400W, екстремно ..

Редовна Цена 2,699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,399 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Прочистувачи на воздух