-50%
SHARP FUY30EUW, Прочистувач за воздух со PlasmCluster Ion технологија, Бело/сива боја, го чисти воздухот од ПМ2 и ПМ10 честички, фунги, бактерии, вируси, полен и прав, ЛЦД дисплеј, Индикатор за чистење и замена на филтри, Погоден за соби до 25м2, Троен заштитен систем кој содржи ХЕПА филтер + филтер за мирзиби + Plasmcluster Ion технологија на емисија на негативни и позитивни јони во воздухот, 2 години издржливост на ХЕПА филтер + филтер за миризби, бучност 24дб, проток на воздух макс. 180м3/ч, 3 брзини на работа, максимална потрошувачка 32W, димензии ВxШxД 510x356x180

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

SHARP FUY30EUW

  • Бренд: SHARP
  • Краток опис: SHARP FUY30EUW, Прочистувач за воздух со PlasmCluster Ion технол
  • Шифра: 72104
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 9,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 4,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 9,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Ладење и Греење, Прочистувачи на воздух