Бренд: ST
Краток опис: ST HLW-285E, Superior Technology, Ѕидна клима греалка, 2000W, д
Достапност:
Шифра: 72102
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST HLW-285E, Superior Technology, Ѕидна клима греалка, 2000W, две нибоа на греење 1000/2000W, тајмер, заштита од прегревање, светлосни индикатори, далечински управувач, Димензии 45x13x19.5цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sadas
  • sasdsadsda
  • sadasd
  • sda
  • SDA