Бренд: ST
Краток опис: ST HLW-285E, Superior Technology, Ѕидна клима греалка, 2000W, д
Достапност:
Шифра: 72102
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1382

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST HLW-285E, Superior Technology, Ѕидна клима греалка, 2000W, две нибоа на греење 1000/2000W, тајмер, заштита од прегревање, светлосни индикатори, далечински управувач, Димензии 45x13x19.5цм
Напреден Филтер
Бренд ST
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019