ST CHG-2000E, Superior Technology, Греалка конвектор, 2000W, прилагодлив термостат, три нивоа 750/1250/2000W, , алуминиумски греач, автоматска контрола на температурата, заштита од прегревање, интегрирани рачки, Димензии 57x14.5x40 цм

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ST CHG-2000E

  • Бренд: ST
  • Краток опис: ST CHG-2000E, Superior Technology, Греалка конвектор, 2000W, при
  • Шифра: 72100
    Гаранција: 360 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 1,699 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 899 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,699 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Victoria DELUXE F

Victoria DELUXE F

Victoria DELUXE F, камин на цврсто гориво со челична плотна со вградена фурна, Боја Сива/Црна, Камин..

Редовна Цена 15,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

13,999 Ден.

ST GAC-24SOO

ST GAC-24SOO

ST GAC-24SOO, Superior Technology, 24000 BTU ON/OFF Климатизер, Ладење 6.15KW и Греење 6.70KW, Скрие..

Редовна Цена 30,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

28,999 Ден.

Atlantic F117 design 2.000W +

Atlantic F117 design 2.000W +

Atlantic F117 design 2.000W + Метални држачи со тркалца, Панелна греалка Конвектор со електронски те..

4,899 Ден.

SAMSUNG AR12FSFTKWQNZE

SAMSUNG AR12FSFTKWQNZE

SAMSUNG AR12FSFTKWQNZE, ИНВЕРТЕР Климатизер, Бела Боја на внатрешната единица, Тивок режим на работ..

Редовна Цена 36,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

31,499 Ден.

Plamen 850 Glas

Plamen 850 Glas

Plamen 850 Glas, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Лев, Боја Бела, Моќност од 8KW максимална 11..

Редовна Цена 26,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

22,399 Ден.

PANASONIC CS-E12QKEW/CU-E12QKE

PANASONIC CS-E12QKEW/CU-E12QKE

PANASONIC CS-E12QKEW/CU-E12QKE, ИНВЕРТЕР Климатизер MADE IN MALAYSIA - 100% PANASONIC, 5 години гара..

Редовна Цена 54,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

46,999 Ден.

SAMDAN 4003 + Телескопски држа

SAMDAN 4003 + Телескопски држа

SAMDAN 4003 + Телескопски држач, Кварцна греалка, 2200W, 1x кварцен греач 2200W, две нивоа на работа..

Редовна Цена 2,599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,999 Ден.

TESY CN 02 150 EAS

TESY CN 02 150 EAS

TESY CN 02 150 EAS, Панелен конвектор, 1.5KW, Ултра тивок и брзо загревачки, електронски регулационе..

Редовна Цена 4,899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,299 Ден.

ST-CH-2500B

ST-CH-2500B

ST-CH-2500B, Superior Technology, 2.5KW, Панелен конвектор со тркалца и држачи за на ѕид, Бела боја,..

Редовна Цена 2,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,499 Ден.

De Longhi DEX 16

De Longhi DEX 16

De Longhi DEX 16, TASCIUGO ARIADRY MULTI, Одвлажнувач на воздух Дехумидифиер, Капацитет 16л на 24 ча..

Редовна Цена 15,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

14,999 Ден.

ST HLW-285NP

ST HLW-285NP

ST HLW-285NP, Superior Technology, Ѕидна клима греалка, 2000W, две нивоа на греење 1000/2000W, тајм..

Редовна Цена 1,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,799 Ден.

Atlantic Nico

Atlantic Nico

Atlantic Nico, Луксузна греалка за бања, Вентилаторска, Бела боја, Прилагодлива температура, 1800W, ..

Редовна Цена 4,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,499 Ден.

Alfa Elita 2

Alfa Elita 2

Alfa Elita 2, печка на цврсто гориво, Боја Антрацит Црвена, Моќност од 6KW, загревње на површина од ..

Редовна Цена 12,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,300 Ден.

ST BRG-500K

ST BRG-500K

ST BRG-500K, Superior Technology, Електричен регистар за бања, Бела боја, Моќност 500W, Термостат со..

Редовна Цена 4,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,999 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Електрични греалки, Панелен конвектор