Brand: ST
Model: ST FH-01VE, Superior Technology, Вeртикална Греалка, 2000W, 2 ни
Stock:
Product Code: 72094
Warranty (days): 360
Viewed: 1222

Qty

Icon Ask about this product
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST FH-01VE, Superior Technology, Вeртикална Греалка, 2000W, 2 нивоа на греење 1000/2000W, заштита од прегревање, прилагодлив термостат, светлосен индикатор, интегрирана рачка
Advanced Filter
Бренд ST
Related Products