ST PN-2500, Superior Technology, 2.5KW, Панелен конвектор со тркалца и држачи за на ѕид, Бела боја, 2 степени на работа (1 kW/2 kW), Алуминиумски греач, Метално куќиште, Безбедносен термостат, Димензии: 885x75x400 мм

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ST PN-2500

  • Бренд: ST
  • Краток опис: ST PN-2500, Superior Technology, 2.5KW, Панелен конвектор со трк
  • Шифра: 72090
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 2,499 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 1,899 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 2,499 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

SAMDAN 4002

SAMDAN 4002

SAMDAN 4002, Кварцна греалка, 3000W, 2x кварцни греачи 1500W, две нивоа на работа, Не го суши воздух..

Редовна Цена 1,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,999 Ден.

Alfa EK-550 Termo 2

Alfa EK-550 Termo 2

Alfa EK-550 Termo 2, шпорет на цврсто гориво, Лев, Боја Бела, Моќност од 5KW, загревње на површина д..

Редовна Цена 11,900 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

11,200 Ден.

Haier Tundra AS18TD2HRA/1U18EE

Haier Tundra AS18TD2HRA/1U18EE

Haier Tundra AS18TD2HRA/1U18EE8ERA SMART WIFI READY, ИНВЕРТЕР Клима уред со Ефективен режим за затоп..

Редовна Цена 37,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

34,999 Ден.

Аlfa ЕК-550 De Lux 2

Аlfa ЕК-550 De Lux 2

Аlfa ЕК-550 De Lux 2, шпорет на цврсто гориво, Лев, Кафеава боја, Моќност од 5KW, загревње на површ..

Редовна Цена 12,300 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

11,500 Ден.

ST HEPA филтер Superior techno

ST HEPA филтер Superior techno

ST HEPA филтер Superior technology, за модел VCAC-1000RNE..

Редовна Цена 299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

299 Ден.

PANASONIC CS-KE25TKE/CU-KE25TK

PANASONIC CS-KE25TKE/CU-KE25TK

PANASONIC CS-KE25TKE/CU-KE25TKE, Модел 2017, ИНВЕРТЕР Климатизер MADE IN MALAYSIA - 100% PANASONIC, ..

Редовна Цена 33,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

29,999 Ден.

ST CHG-2000WE

ST CHG-2000WE

ST CHG-2000WE, Superior Technology, Панелен конвектор СТАКЛЕН со држачи за на под и за на ѕид, Бела ..

Редовна Цена 3,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,499 Ден.

ST BFH-2000K TOWEL

ST BFH-2000K TOWEL

ST BFH-2000K TOWEL, Superior Technology, Ѕидна Греалка за во бања, Вентилаторска, Водоотпорна, 2000W..

Редовна Цена 2,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,999 Ден.

Atlantic F118 design 1.500W

Atlantic F118 design 1.500W

Atlantic F118 design 1.500W, Панелна греалка Конвектор со електронски термостат, ЛЦД Дисплеј со прик..

5,599 Ден.

TESY QH 01 180

TESY QH 01 180

TESY QH 01 180, Кварцна греалка за бања, 1.8KW, монтирање на ѕид, 3 степени на работа 1800/1200/600W..

Редовна Цена 1,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,499 Ден.

SAMDAN 4003

SAMDAN 4003

SAMDAN 4003, Кварцна греалка, 2200W, 1x кварцен греач 2200W, две нивоа на работа, Не го суши воздухо..

Редовна Цена 1,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,799 Ден.

Alfa печка на пелети Kommo 21

Alfa печка на пелети Kommo 21

Alfa печка на пелети Kommo 21, печка на пелети за централно греење, моќност 21kw, Крем боја, загрева..

Редовна Цена 89,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

82,999 Ден.

Skladova Tehnika NORMA FTB

Skladova Tehnika NORMA FTB

Skladova Tehnika NORMA FTB, камин на цврсто гориво со челична плотна со вградена фурна, со ПАРНО, Бо..

Редовна Цена 21,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

20,999 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Електрични греалки, Панелен конвектор