Бренд: AKPO
Краток опис: AKPO WK-9 LINK, Аспиратор со модерен кос дизајн, Црно стакло/Ино
Достапност:
Шифра: 72049
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 281

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
AKPO WK-9 LINK, Аспиратор со модерен кос дизајн, Црно стакло/Иноксен дел, 60цм, Капацитет на вовлекување 600 м3/ч, ЛЕД осветлување, целосно електронски контроли на допир, тајмер, далечински управувач, траен алуминиумски филтер кој се пере, бучност 48-64 дб, Моќност на мотор 275W, 2 мода на работа - екстрактирање или апсорбирање
Напреден Филтер
Бренд AKPO
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019