Бренд: AlfaPlam
Краток опис: Alfa Term AT 35, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Десен, П
Достапност:
Шифра: 72045
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 43
Редовна Цена: 67,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

61,750 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 67,999 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Alfa Term AT 35, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Десен, Приклучок на парно, Моќност од 32KW, 1,9Bar Работен притисок, Запремнина на котел 32Л, Термостат, дијаметар на ќунец 160мм, загревање на површина од 350-583м3, 135-224м2, Отвор за ложење В:Ш:Д: 260:460:440mm, Степен на искористеност 71.4 %, Гориво: Дрво и Јаглен, Тежина: 211кг, Димензии: В:Ш:Д: 850:1100:600mm
Напреден Филтер
Бренд AlfaPlam

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.