Alfa Term AT 35, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Десен, Приклучок на парно, Моќност од 32KW, 1,9Bar Работен притисок, Запремнина на котел 32Л, Термостат, дијаметар на ќунец 160мм, загревање на површина од 350-583м3, 135-224м2, Отвор за ложење В:Ш:Д: 260:460:440mm, Степен на искористеност 71.4 %, Гориво: Дрво и Јаглен, Тежина: 211кг, Димензии: В:Ш:Д: 850:1100:600mm

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Alfa Term AT 35

  • Бренд: AlfaPlam
  • Краток опис: Alfa Term AT 35, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Десен, П
  • Шифра: 72045
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 67,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 61,750 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 67,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

ST PAC-J09W

ST PAC-J09W

ST PAC-J09W, Superior Technology, Портабл клима уред ПИНГВИН, 9000BTU, Бела боја, Одвлажнување 24л н..

Редовна Цена 15,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

13,999 Ден.

Alfa Central 23

Alfa Central 23

Alfa Central 23, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Антрацит, Приклучок на парно, Моќност од 23,..

Редовна Цена 36,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

33,900 Ден.

Gorenje KAS35NFT/KAS35ZFT

Gorenje KAS35NFT/KAS35ZFT

Gorenje KAS35NFT/KAS35ZFT, климатизер за ладење и греење, 3.5 KW, моќност при ладење 3520w , потрошу..

Редовна Цена 15,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

14,999 Ден.

SHARP FZA61MFR

SHARP FZA61MFR

SHARP FZA61MFR, Замеснки филтер за овлажнување, за модели KC-D60EUW, KC-D50EUW, KC-D40EUB, KC-D40EUW..

Редовна Цена 4,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,799 Ден.

TESY CN 02 251 MAS

TESY CN 02 251 MAS

TESY CN 02 251 MAS, Панелен конвектор, 2.5KW, Ултра тивок и брзо загревачки, регулационен термостат,..

Редовна Цена 3,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,999 Ден.

Beurer GERMANY LR 300

Beurer GERMANY LR 300

Beurer GERMANY LR 300, Прочистувач на воздух, бела боја, трослоен систем на прочистување на воздухот..

Редовна Цена 9,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

8,999 Ден.

Alfa Rеgular-46 Термо 2

Alfa Rеgular-46 Термо 2

Alfa Rеgular-46 Термо 2, шпорет на цврсто гориво, Лев, Боја Бела, Моќност од 5KW, загревње на површи..

Редовна Цена 15,200 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

14,100 Ден.

Beurer GERMANY Резервни филтри

Beurer GERMANY Резервни филтри

Beurer GERMANY Резервни филтри СЕТ за прочистувач на воздух LR 300..

Редовна Цена 1,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,799 Ден.

Крив - ребраст ќунец

Крив - ребраст ќунец

Крив - ребраст ќунец, боја Бела емајлирана, Дијаметар: f120mm..

Редовна Цена 199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

199 Ден.

Alfa 90H Favorit

Alfa 90H Favorit

Alfa 90H Favorit, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Десен, Боја Бела, Моќност од 8KW, Термостат..

Редовна Цена 29,800 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

27,500 Ден.

De Longhi AC150

De Longhi AC150

De Longhi AC150, Прочистувач на воздух Air purifier, Елиминира комплетно ПМ2 и ПМ10 честички, Систем..

Редовна Цена 14,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,999 Ден.

PANASONIC CS-BE50TKE/CU-BE50TK

PANASONIC CS-BE50TKE/CU-BE50TK

PANASONIC CS-BE50TKE/CU-BE50TKE, Модел 2018, ИНВЕРТЕР Климатизер MADE IN MALAYSIA - 100% PANASONIC, ..

Редовна Цена 59,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

54,999 Ден.

De Longhi DEX 16

De Longhi DEX 16

De Longhi DEX 16, TASCIUGO ARIADRY MULTI, Одвлажнувач на воздух Дехумидифиер, Капацитет 16л на 24 ча..

Редовна Цена 15,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

14,999 Ден.

ST SIMPLE 10

ST SIMPLE 10

ST SIMPLE 10, Superior technology, Камин на пелети, Црно бела боја, Моќност 10KW, 15кг резервоар за ..

Редовна Цена 34,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

33,999 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Цврсто гориво Дрво, Шпорети на цврсто гориво