Бренд: ST
Краток опис: ST SFZ-245SH Superior Technology, Вертикален замрзнувач, сребрен
Достапност:
Шифра: 71960
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 793

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST SFZ-245SH Superior Technology, Вертикален замрзнувач, сребрена боја, Нето капацитет 147л, 6 транспарентни фиоки, Механичка контрола на температурата, ЛЕД осветлување, A+ енергетска класа, Димензии 143x55x58цм
Напреден Филтер
Бренд ST
Можеби ќе Ве интересира