Бренд: Philips
Краток опис: Philips HP6549/01, Боја Бела, Депилатор, Мал депилатор, Пинцета,
Достапност:
Шифра: 71927
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 642

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips HP6549/01, Боја Бела, Депилатор, Мал депилатор, Пинцета, 2 брзини, број на дискови 21, мал депилатор 8 дискови, четка за чистење, 13V / 400mA, 2x AA батерии за мал депилатор
Можеби ќе Ве интересира