TELEFUNKEN 32HC5510, 32" (82cm) SMART LED TV, HD Ready, Resolution 1366x768, 200Hz CMP, DVB T2/C MPEG4 HEVC (H.265), WI-FI, DLNA, NETFLIX, Surround sound, PVR, Hotel mode (Passive), HDMI x2, USB x1, Scart x1, VGA(PC in) x1, Ethernet RJ-45 x1, CI+ Slot, Digital Audio Output(Coaxial and Optic), PC Audio in, Slim bezel, Black color

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

TELEFUNKEN 32HC5510

  • Бренд: Telefunken
  • Краток опис: TELEFUNKEN 32HC5510, 32" (82cm) SMART LED TV, HD Ready, Resoluti
  • Шифра: 71882
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 12,299 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 10,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 12,299 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

SONY BRAVIA KD43XE7077SAEP

SONY BRAVIA KD43XE7077SAEP

SONY BRAVIA KD43XE7077SAEP, 43" (108cm) SMART 4K HDR UltraHD LED TV, Resolution 3840x2160, Motionflo..

Редовна Цена 38,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

29,999 Ден.

SAMSUNG UE40MU6122KXXH

SAMSUNG UE40MU6122KXXH

SAMSUNG UE40MU6122KXXH, 40" (102cm) UltraHD Smart TV, Resolution: 3.840 x 2.160, PurColour, PQI 1300..

Редовна Цена 28,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

21,999 Ден.

TELEFUNKEN 24HB4600

TELEFUNKEN 24HB4600

TELEFUNKEN 24HB4600, 24" (61cm) ULTRA SLIM LED TV, HD Ready, Resolution 1366x768, 100Hz CMP, Contras..

Редовна Цена 7,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,699 Ден.

PHILIPS 43PUS6703

PHILIPS 43PUS6703

PHILIPS 43PUS6703, 43" (108cm) Ultra Slim UltraHD Smart LED TV, Resolution: 3.840 x 2.160 (4K Ultra ..

Редовна Цена 26,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

23,499 Ден.

ST-32KL4500

ST-32KL4500

ST-32KL4500, 32" (82cm) Android SMART LED TV, Superior Technology, integrated WiFi, HD Ready, Resolu..

Редовна Цена 10,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

8,799 Ден.

SAMSUNG 40J6202 40

SAMSUNG 40J6202 40" (102cm) Fu

SAMSUNG 40J6202 40" (102cm) FullHD SMART TV, Resolution 1.920 x 1.080, Full HD, 1080p, PQI 600, 600H..

Редовна Цена 27,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

19,999 Ден.

SONY BRAVIA KD49XF8505BAEP

SONY BRAVIA KD49XF8505BAEP

SONY BRAVIA KD49XF8505BAEP, 49" (123cm) Android 4K HDR UltraHD LED TV, Resolution 3840x2160, Motionf..

Редовна Цена 64,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

55,999 Ден.

SAMSUNG UE65MU6402UXXH

SAMSUNG UE65MU6402UXXH

SAMSUNG UE65MU6402UXXH, 65" (165cm) UltraHD Smart TV, Resolution: 3.840 x 2.160, Active Crystal Colo..

Редовна Цена 109,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

63,999 Ден.

Philips AZ780/12

Philips AZ780/12

Philips AZ780/12, CD/MP3 Soundmachine, USB port, Sound enhancement: Dynamic Bass Boost 2 steps, digi..

Редовна Цена 6,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,999 Ден.

Thomson 00131133 ANTUSB300 Fla

Thomson 00131133 ANTUSB300 Fla

Thomson 00131133 ANTUSB300 Flat DVB-T Antenna, 36 dB, Portable antenna for analogue and digital (DVB..

Редовна Цена 899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

899 Ден.

SONY BRAVIA KDL32WE610BAEP

SONY BRAVIA KDL32WE610BAEP

SONY BRAVIA KDL32WE610BAEP, 32" (80cm) SMART Ultra Slim Edge LED TV, Resolution 1366x768, Motionflow..

Редовна Цена 22,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

18,999 Ден.

PHILIPS 65OLED803

PHILIPS 65OLED803

PHILIPS 65OLED803, 65" (164cm) 4k UltraHD Razor Slim OLED TV, Android Nougat with 16GB ROM, P5 Perfe..

Редовна Цена 179,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

154,999 Ден.

BRATECK TV Bracket ELP07-44F

BRATECK TV Bracket ELP07-44F

BRATECK TV Bracket ELP07-44F, For 26" to 47" LCD/LED TV, Fit mounting patterns up to 220 x 202mm, Fi..

Редовна Цена 1,099 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,099 Ден.

LG 43LH500T

LG 43LH500T

LG 43LH500T, 43"(108cm) Full HD LED TV, Resolution 1920х1080, 200Hz PMI, DVB-T/C/S2, Triple XD Engin..

Редовна Цена 20,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

16,999 Ден.

Тагови: ТВ/Аудио/Видео, Телевизори, LED Телевизори