Бренд: Plamen
Краток опис: Plamen Dora 10 N, печка на цврсто гориво, Боја Црна, Моќност од
Достапност:
Шифра: 71878
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 497

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Plamen Dora 10 N, печка на цврсто гориво, Боја Црна, Моќност од 7KW максимална 9KW, загревње на површина до 180м3, Отвор за ложење: В:Ш: 220:220mm, Големина на ложиште: В:Ш:Д: 340:314:338mm, одвод f120mm, Степен на искористеност 70 %, Гориво: Дрво и дрвени брикети, Тежина: 64.5кг, Димензии: В:Ш:Д: 340:314:338mm
Напреден Филтер
Бренд Plamen
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019