Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta EP1110F0, Депилатор, Боја Розева, 24 Дупли пинцети, Роти
Достапност:
Шифра: 71853
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 882

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta EP1110F0, Депилатор, Боја Розева, 24 Дупли пинцети, Ротирачка глава, Ротациони дискови, Брзини 2, Масирачки дискови, Четкичка за чистење
Можеби ќе Ве интересира